Riidekaubad
Riidekaubad(riidekaubad) avatar
Posterus OÜ on ettevõte, mis tegeleb hetkel laste, noorukite (0-14 aastat) ja täisakasvanute vähekasutatud riiete müügiga. Peamiselt tulevad meie riided Itaaliast, kuid meile on toonud riideid müüki ka Eesti pered, kus lapsed riietest välja kasvanud, kuid riided veel nii korralikud et keegi leiaks nende kandmisest veel kindlasti rõõmu.

Ettevõte pakub müügis olevaid riideesemeid võimalikult soodsa ning õiglase hinna eest. Meie idee on juba kantud riideesemete taaskasutamise/-kandmise propageerimine, kuniks ese on korraliku väljanägemisega. Lisaks eeltoodule tegeleb ettevõtte väiketootmisega, kus riideesemed, mis on vormist välja läinud nt korduvate pesemiste tõttu või mille kangal on nähtaval kohal plekk, mida ei ole olnud võimalik pesus eemaldada, saavad uue funktsiooni tekstiilist kauba- või riidekoti, lemmiklooma aseme või imiku tegevusteki vms näol. Kaubakotte toodame ka kangajääkidest, seetõttu on meie koti valik pidevalt uuenev ning valdavalt on iga müügis olev kott oma väljanägemiselt ainulaadne.

Ettevõte ostab sisse ka uusi riideid nii lastele kui täiskasvanutele. Uute riiete puhul on tegemist hetkel lõpumüügi toodete, laojääkide ja seisvate toodetega, mis on pärit Itaaliast, Inglismaalt, kuid ka USAst. Seetõttu on paljud tooted üksikeksemplarid. Osadel riietel võivad olla tootja kohta infot andvad sildid ära lõigatud, kuid tooted ise on uued.

Plaanis on tootevalikut pidevalt täiendada, et meie kliendid saaksid teha vajalikud ostud kõik ühest kohast.

Kuidas tellida

Hetkel on meie koduleht alles valmimisel, mistõttu kasutame ajutiselt keskkonda oma toodete eksponeerimiseks. Kui koduleht valmib, anname sellest kõigile oma klientidele teada ja edasi hakkab ost/müük ja kliendisuhtlus käima läbi kodulehe.

Täna palume oma kliendil kauba tellimiseks saata meili peale kliendi täpsed andmed (olulised on ees- ja perekonnanimi, aadress/elukoht ja e-maili aadress). Samuti palume kliendil märkida, kas ta soovib saada oma meili peale infot uue kauba saabumisest ja teistest ettevõtet puudutavatest uudistest.

NB! Enamus meie toodetest on üksikeksemplarid ja tellimiseks saadaval kõigile enne tellimuse eest tasumist.

NB! Kui tellimus on juba kinnitatud ja tekib soov veel midagi osta, palun saadke meile e-mail. Kui eelmine pakk ei ole veel ära saadetud, paneme tellimused kokku.

Peale tellimuse edastamist saate oma e-posti aadressile tellimuse kinnituse/arve, mis on maksmise aluseks. Palume arve tasuda esimesel võimalusel, sest kauba paneme teele alles peale arvel näidatud summa laekumist arvel näidatud arvelduskontole. Kaubale hoiame broneeringut peal 3 kalendripäeva. Arve vastavus tellitule ning postiaadressi õigsus tuleb kontrollida enne arve tasumist, hilisemaid pretensioone ei rahuldata (sh allahindlus või kättetoimetamise viisi valimine).

Toodetele märgitud hinnad sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksumäära 20%. Toodete juures avaldatud hindadele lisandub kättetoimetamise tasu vastavalt kliendi valitud kättetoimetamise viisile:

1. Kaup postiga koju - pakk väljastatakse kliendi poolt määratletud postiaadressile. Postipakid saadetakse teele hiljemalt 3 tööpäeva jooksul peale ülekande laekumist. Pakid tarnitakse Eesti Post, SmartPost, ELS või DHL vahendusel. Sõltuvalt paki kaalust, mõõtmetest ja kliendi soovist. Saatekulud tasub kaubasaaja.
2. Tulete ise kaubale järgi – kättetoimetamise tasu ei lisandu. Meie asukoht on Harku vald, Tabasalu Pähkli 12. Palun helista telefonil 5154 754 ja lepime kokku Sulle sobiva kellaaja ja koha kauba kätte saamiseks.
3. Tallinna piires saame Teile kauba kohale toimetada tasuta.


Tellimuse tühistamine

Kliendil on võimalik tühistada tellimus kuni kauba välja saatmiseni (väljasaatmise kinnitus saadetakse kliendi poolt määratletud e-posti aadressile).

Tellimuse tühistamiseks tuleb saata viivitamatult e-kiri aadressile , kirja „subject’iks” tuleb märkida TELLIMUSE TÜHISTAMINE ja Posterus OÜ poolt saadetud arve number. Juhul kui klient on juba arve tasunud, kuid soovib tellimuse tühistada, tuleb viivitamatult Posterus OÜ-ga ühendust võtta. Kui tooted on välja saadetud, ei ole enam võimalik tellimust tühistada. Kui tooted ei ole välja saadetud, tühistab Posterus OÜ kliendi tellimuse ning tagastab toodete eest tasutud summa kliendi pangaarvele 10 (kümne) kalendripäeva jooksul.


Kauba tagastamine

Kasutatud riietele ei kehti tootjapoolne garantii ega seaduses sätestatud ümbervahetamise/tagastamise õigus. Seetõttu palume kogu eseme kohta vajaminev info ja detailid enne ostu sooritamist üle täpsustada, et vältida võimalikke ebameeldivusi. Oleme alati valmis vastama Teie kõikidele kauba kohta tekkivatele küsimustele.

Kui kliendile on eksituse tõttu saadetud vale toode, peab klient antud asjaolust Posterus OÜ-le teada andma 14 (neljateistkümne) kalendripäeva jooksul. Kauba ümbervahetamine toimub Posterus OÜ kulul.


Privaatsus ja andmekaitse

Posterus OÜ-le ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Posterus OÜ ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandatele osapooltele, soovi korral on kliendil õigus nõuda oma andmete kustutamist.


Lisainfo

Lisainfot toodete, tarne- ja maksmistingimuste vms kohta saate telefonil: 5154754 või e-maili teel: . Samuti on toodud e-maili aadressile oodatud kõik kliendipoolsed küsimused ja kommentaarid.

Posterus OÜ-l on õigus muuta toodetel näidatud hindu ühepoolselt. Kliendile kehtib see hind, mis tellimuse esitamise ajahetkel oli e-poes toote juures välja toodud. Kui tootele tehakse hilisemalt allahindlus, ei kuulu hinnavahe kompenseerimisele ega vaidlustamisele.
General Information
Profile:
Store
Since:
16 July, 2009
Not friend:
add to friends
Contact Information
MSN username:
 lafemmefatale777@hotmail.com
Skype:
 cleopatrazzz
Virtual Gifts
Please login to send a gift
There are no gifts yet! Be the first to send this user a virtual gift!
Our Cities
Current: